Děti do 10 dnů po narození ateliér

Nově narozené děti ve věku do 10 dnů fotím v ateliéru. Je možné se rovněž domluvit na focení u vás doma (zde si účtuji příplatek 500,- Kč)

 

Co si vzít s sebou: Oblečení rodičů a miminka nejlépe sladěné do dvou, maximálně třech barev. Pro pány je dobré mít jednoduchou černou nebo bílou košili, nebo černé či bílé tričko. Maminky mohou mít šaty. Doporučuji přijet v oblečení, které není určeno pro focení. Při manipulaci s miminkem může dojít k ublinknutí nebo počůrání, takže je vhodné být v něčem, kde to nevadí. Dovezte si zásobu 5 – 8 jednorázových plínek, a pak také látkové pleny na utírání pusinky. Pokud nejste proti používání dudlíku, prosím vezměte jej s sebou. Může se nám hodit při zklidňování miminka. Vhodné je zkonzultovat oblečení předem.

Dobré je mít také vlastní hřeben. Miminka fotím nahá nebo ve stylizovaném oblečení barevně sladěném s rekvizitami. Připravte si oblečky, které nejsou hodně vzorované a hlavně na miminku příliš neplandají. Při focení miminek je nejdůležitější trpělivost. Muži, ať si klidně vezmou něco na čtení. U miminek je potřeba respektovat jejich potřeby. Focení se může protáhnout i na 3 hodiny.

Získáte: 10 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální i tištěné podobě. Budou zde záběry jednak samotného miminka a pak záběry s vámi. 

Cena: 3200,- Kč s DPH